1.  
 2.  
 3.  
 4.  

SATIŞ KANALLARIMIZ

 • FELDA IFFCO, geniş ürün portföyüne sahip olup, endüstriyel katı ve sıvı yağları ile tüm Türkiye’deki endüstriyel müşterilere seslenmektedir.

  Yüksek bilgi birikimi ile uzman bir kadro denetiminde ürünlerinin sağlıklı ve kaliteli olarak üretilmesi ve bu standartların korunması, şirket hedeflerinin en önünde gelmektedir.

 • Alfa, pastacılık ve ev dışı tüketim sektöründe katma değerli ürünlere yatırım yapıyor.

  ürünlere yatırım yapıyor. Pastacılık ve ev dışı tüketim sektörü için sağlıklı sıvı ve katı yağlar üreten Alfa, sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak geniş ürün portföyüne sahiptir. FELDA IFFCO, küresel bilgi birikimi doğrultusunda bu ürünlerinin formüllerini özel olarak geliştirmektedir. Alfa markası, ayrıca sektör profesyonellerinin ve pastacılık ustalarının özel ürün ihtiyaçlarını karşılayacak Ar-Ge çalışmaları da yapmaktadır.

  devamı >>
 • Perakende markamız Sunny, berrak yapısı ile mutfaklarınıza güneş gibi doğuyor.

  Perakende sektöründe tescilli markamız olan “Sunny” ayçiçek üretimi ile pazarda önemli bir konuma sahiptir. Sunny’nin üretim süreci, sıkı kontrol aşamalarından geçerek işlenmesi ile başlamaktadır. Hijyenik şartlarda ve güvenli gıda işleme şartları yerine getirilerek tamamlanmaktadır.

 • İhracat markamız Felza, her geçen gün artan taleple ürün portföyünü geliştirmektedir.

  Yüksek kalite standartlarında ürettiğimiz bitkisel sıvı, katı yağ ve margarin markamız Felza, ihracat kanalında Afrika, Orta Doğu, Amerika ve Balkan ülkelerinde varlığını her geçen gün artırmaktadır.

  devamı >>