1.  
  2.  
  3.  
  4.  

BASIN BÜLTENLERİ VE DUYURULAR

Pastacılık Sektöründe Bir İlk: Alfa Kek Yağı

Kek yapımı için özel üretilen ve pastacılık sektöründe bir ilk olan Alfa Kek Yağı bugüne kadar sektörün alışılagelmiş tüm kalıplarını değiştirecek. Alfa Kek Yağı sayesinde artık kekler daha nemli, hacimli ve uzun süre taze kalacak.

Pastacılık sektörüne kattığı yeniliklerle kendinden söz ettiren Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden Alfa Pastacılık Yağları yine pastacılık ustalarına kulak vererek onlar için bugüne kadar piyasaya sürülmemiş bir yağ üretti. Alfa Kek Yağı, keklerin kuru olmasından yakınan ustalar için ideal, çünkü özel formülü sayesinde kek rafta uzun süre kalsa bile içi nemli kalacaktır. Likit formu ile bag in box ambalajda piyasaya sürülen Alfa Kek Yağı bu özel ambalajı sayesinde kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Alfa Kek Yağının bir başka özelliği ise özel vanilya aroması. Bu sayede sade hazırlanan kekler bile müthiş lezzetli olacak.

Alfa Kek Yağını pandispanyalarda, sufle yapımında, baton keklerde ve kapsül keklerde rahatlıkla kullanabilir ve bu sayede uzun süre taze kalacak, içi nemli ve hacimli kekler elde edebilirsiniz.